Pasta Kids Bob Gąbka – NOWOŚĆ!


Makron dla dzieci w formie bohatera popularnej bajki Sponge Bob. 100% RADOŚCI 100% PSZENICY DURUM 100% ZDROWIA

500 g

Pasta Kids Football – NOWOŚĆ!


Pasta Kids to linia makaronów stworzona specjalnie z myślą o dzieciach. Pasta Kids Football to nowość i propozycja dla najmłodszych fanów piłki nożnej, która zapewni dużo radości przy jedzeniu sprawiając, że nawet niejadki w całości zjedzą pełnowartościowy posiłek.

500 g

Pasta Kids Psi Patrol – NOWOŚĆ!


Psi Patrol to obecnie jedna z najpopularniejszych bajek dla dzieci. Makaron w kształcie bohaterów bajki z całą pewnością sprawi naszym pociechom wiele radości przy jedzeniu.

500 g

Pasta Kids Świnka Peppe


"Świnka Peppa" jest jedną z najpopularniejszych bajek dla dzieci w wieku przedszkolnym. W krótkich, kilkuminutowych odcinkach opowiada proste historie tytułowej Świnki Peppy oraz jej rodziców, 2-letniego braciszka Georga, dziadków, wujków oraz zwierzęcych przyjaciół.

500 g

11'-13'

Pasta Kids Minionki


Minionki, banda małych żółtych rozrabiaków, która pojawiła się po raz pierwszy w filmie "Despicable Me" ("Jak ukraść księżyc"), jako rozkosznie nieudaczni pomocnicy złowrogiego Gru. Prosta, dowcipna i wzruszająca fabuła świetnie się sprzedała, a popularność minionków osiągnęła w ostatnich latach niezwykle wysoki poziom stając się światowym hitem.

500 g

11'-12'

Pasta Kids Auta


Makaron w kształcie samochodzików - zabawa na widelcu trwa!

500 g

Pasta Kids Literki


Dzięki fantazyjnym kształtom jedzenie staje się jeszcze bardziej radosne, twórcze i pyszne!

500 g