Sos Arrabbiata


Doskonałe, proste sosy do makaronów Primo Gusto produkowane są na bazie dojrzałych w południowym słońcu pomidorów i według oryginalnych włoskich receptur. Sos Arrabbiata z chili doskonale sprawdzi się dla amatorów ostrzejszych smaków. Praktyczne i poręczne opakowania Tetra Pak zapewni natomiast komfort przy przechowywaniu i użyciu.

Sos do Spaghetti


Doskonałe, proste sosy do makaronów Primo Gusto produkowane są na bazie dojrzałych w południowym słońcu pomidorów i według oryginalnych włoskich receptur. Sos do Spaghetti z bazylią doskonale sprawdzi się przy każdej okazji, a w szczególności docenią go amatorzy prostych i świeżych dań makaronowych. Praktyczne i poręczne opakowania Tetra Pak zapewni natomiast komfort przy przechowywaniu i użyciu.

Sos Boloński


Doskonałe, proste sosy do makaronów Primo Gusto produkowane są na bazie dojrzałych w południowym słońcu pomidorów i według oryginalnych włoskich receptur. Sos Boloński z warzywami doskonale sprawdzi się przy każdej okazji, a w szczególności docenią go amatorzy prostych i świeżych dań makaronowych. Praktyczne i poręczne opakowania Tetra Pak zapewni natomiast komfort przy przechowywaniu i użyciu.